17 Şubat 2018
Comments: 0

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

KARŞIYAKA EVDEN EVE NAKLİYAT

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat kültürel değerleri ile ön plana çıkan ve insanların beğenilerine mazhar olan, İzmir’in en şirin ve tatlı şehirleri arasında olan Karşıyaka’da, daha uzman ve güler yüzlü ekiplerle  profesyonel taşıma anlayışı ile yapılıyor. Burada insanların yaşam tarzı ve bakış açısı sanki İzmir’den çok farklı ve daha geniş görüş açısına sahip. Her şeyin kaliteli, temiz, sorunsuz ve bütçesine uygun olanı seçer.

Nerelerden nerelere ne eşyalar taşıdık. Her insanımızın değişik istekleri ve işe bakış açısı vardır. Ama bizim için önemli olan bizim iş planımıza uygun olan yapıda müşterilerin olmasıdır. Yapısı itibarı ile bize yakın olan kişilerle iş yapmak bizim için kolaydır. Birinci sınıf Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti vermek her zaman önceliğimiz olmuştur. Bizim çalışma prensiplerimiz tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bundan dolayı her işin en iyisi ve en güzeli yapılır. Karşıyaka nakliyat hizmetlerimizin kalitesini anlatmakla bitiremezsiniz.

Karşıyaka kurumsal nakliyat firması ararken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunların neler olduğu belirli bir araştırmalar sonucu belli olmuştur. Sizde iyi ve sorunsuz Karşıyaka evden eve taşıma firması ile iş yapmak istiyorsanız, aşağıda yazılan özellikleri olan taşıma şirketlerini seçiniz:

 • Uzman ve güvenilir ekipleri olan.
 • Kapalı ve donanımlı nakliye araçları olanlar.
 • İşinde takip ve başarı için yetkili personeli varsa.
 • Kullandığı malzemeler kullanışlı ve eşyanızın zarar görmesini engellemesi gerekir.
 • Elamanların giyimi bir olmalıdır. Firmayı temsil eden kıyafetler giymelidir.
 • Sigortalı Karşıyaka ev taşımacılık hizmeti olması en baştaki şarttır.
 • Zamana saygılı olan ve işini söz verdiği saatte yapanlar.

 

Karşıyaka evden eve nakliyat

Karşıyaka Eşya Paketleme ve Asansörlü Ev Taşıma

Hijyenik malzemeler ile eşya sağlam ve korunaklı şekilde sarılır. Mobilyalar ve beyaz eşyalar uzman ekiplerin elinden geçer. Eşyanızın sökümünü yapan marangozlar işinde uzman ve tecrübeli kişilerdir. Hiç bir sıkıntı yaratmadan evinizden mobilyanızı söker ve korunaklı şekilde sarar. İkinci yerinizde ise monte eder.

Siz işinizden geri kalmayın. İşinizle ilgilenin ve kazanç kaybı yaşamayın. Biz İzmir Karşıyaka ev taşıma işinizi uzman ekiplerle sorunsuz çözelim. Evinizdeki ufak ve kırılacak eşyaları en temiz malzemeler ile saralım. Uzmanlık alanımız aslında paketleme hizmetidir. Sıralı şekilde eşyanız en ince ayrıntısına kadar sarılır ve uygun olan koli ve paketlere konur. İkinci yerinizde eşya arama ve yerleştirme derdini azaltmak için, koliler üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır.

Asansörlü Karşıyaka Nakliyat :

Nice firmalar bu sektörden geldi ve arkasına bakmadan gitti. Ama yılların eskitemediği Karşıyaka asansörlü evden eve nakliye firması olarak biz hep kaldık. En yüksek bina katlarına ve dar merdiven aralarında eşya taşıma işine son verdik. Son model taşıma asansörü ile Karşıyaka nakliye işleriniz kusursuz yapıldı. Asansörlü taşıma ile neler kazanırsınız bir inceleyelim:

 1. Bina ve sokakta gürültüden insanlar rahatsız olmaz.
 2. Eşya sağla ve sola çarpmadan hasarsız taşınır.
 3. Nakliye ekibinde eleman fazla olmayacağından maliyet azalır.
 4. Derleme ve kirlenme gibi sorunlar olmaz. Bundan dolayı eşyanız hijyenik taşınır.
 5. İnsan gücü azaldığından ekibin daha sorunsuz iş yapma alanı ve zamanı oluşur.

Yürekli ve öz verilir insanların bir arada toplandığı, İzmir’in en iyi evden eve nakliyat firması ile ev taşımak istiyorsanız, Atasun nakliyat web sitesinde bulunan iletişim numaralarından bize hemen ulaşın. Sorunsuz ve kaliteli Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti vermek için, müşteri temsilcilerimiz ve idari personelimiz sizin hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir