3 Temmuz 2018
Comments: 0

Çiğli Parça Eşya Taşıma

Çiğli Parça Eşya Taşıma

Çiğli Parça Eşya Taşıma Firması konusunda arayış içinde olanlar, sorun yaşamadan hizmet alabilecekleri bir firma olarak Atasun Nakliyat’a güvenebilirler. Sektördeki tecrübesi, uzman profesyonelleri ve uygun fiyat politikasıyla şirketimiz siz değerli müşterilerine sadece Çiğli parça eşya taşıma konusunda değil, ülkemizin dört bir yanında evden eve nakliyat firması olarak da hizmet vermektedir.

Çiğli Parça Eşya Taşıma

 

Nakliye firması seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken

noktaların başında, eşyalarınızın güvenliğine firmanın ne kadar verdiği gelir. Başarı Nakliye olarak biz, kendi eşyalarımızı taşırken nasıl bir özen gösteriyorsak, sizin eşyalarınıza da aynı özeni göstereceğimizin garantisini veriyoruz. Ayrıca bütün eşyalarınızın sigortalı olarak taşınması opsiyonunu da sizlere sunarak, içinizin rahat olması için elimizden geleni yapıyoruz. Çiğli parça eşya taşıma firması olarak, en kaliteli hizmeti her zaman en uygun fiyatlara vermek için piyasanın nabzını tutuyor ve şeffaf bir şekilde fiyat bilgisi paylaşıyoruz.

Çiğli Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliye işlemlerinde fiyatı belirleyen unsurlar genel olarak aynıdır. Bunların başında taşınacak olan eşyanın miktarı gelir. Bu yüzden fiyat teklifi alırken bütün eşyalarınızı ayrıntılı olarak paylaşmalısınız. Diğer bir faktör ise eşyaların gideceği yerin uzaklığıdır. İki nokta arasındaki uzaklık arttıkça, sabit giderlerde de artış meydana geleceği için toplam fiyat da bu durumdan etkilenir.

Çiğli parça eşya taşıma fiyatına etki eden bir diğer unsur da eşyaların alınacağı ve konulacağı yerlerin kaçıncı katta oldukları bilgisidir. Bölgeye bağlı olarak bazı yerlere asansör kurulabildiği için, fiyat da bundan doğal olarak etkilenir. Bir diğer bahsedilmesi gereken konu ise eşyaların paketlenmesidir. Eşyalar, müşteri tarafından paketlenecekse fiyat daha uygun olur. Ancak dilerseniz profesyonel kadromuzla sunulan güvenli bir paketleme hizmeti de satın alabilirsiniz.

Yollar ve yıllar bizi tecrübe sahibi yaparak; İzmir Çiğli’de güvenilir ve uzman parsiyel taşıma firması olmamızı sağladı. İşin başında her şeyi hesaplayan ve işin sonunu mutlu sonlandıran uzman ekipler ve son model araçlar ile Çiğli parsiyel nakliye işlerinizi biz sorunsuz yapıyoruz. Uzun yollarda kısa ulaşım için sizde bizimle iletişim kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir