Hakkımızda ve Neden Karşıyaka’da  Atasun Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka , İzmir, Ege ve tüm Türkiye’de evden eve nakliyat sektöründe sürekli yıldızı parlayan profosyonel ev taşıma firması olarak sadece Atasun nakliye şirketi vardır. Karşıyaka’da size evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama ve şehirler arası nakliye gibi bir çok alanda hizmet sunan kurumsal taşıma firmasıyız. Amacımız sektörde oluşan boşluğu ve kötü hizmetden oluşan kaliteli taşıma hizmeti eksikliğini gidermekdir. Karşıyaka ve izmirde insanlar artık çaresiz bir duruman gelmişdir. Kaliteli ve sorunsuz ev taşıma firması arayan herkes sonunda hüsranla işin bitmesini izlemektedir. Ama artık Atasun evden eve nakliyat firması var, Size yıllardır özlem duyduğunuz kaliteli ve hijyenik ev taşıma hizmetini güler yüzlü, uzman ve güvenilir kadrosuyla sunuyor.

İnsanlar iyi ve sorunsuz ev taşıma firması olduğuna artık inanmamaktadır. Biz oluşan kötü algıyı yok etmek için nakliye sektörüne adım attık. İlk işimiz mişteriye sorun çıkarmayan ve işini iyi yapan taşıma personelleri eğitdik. Eğitimli ve deneyimli kadrolarla ev eşyanızın sorunsuz şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Mevcut ambalaj mahzemelerinin korunaksız ve hijyenik olmadığını anladık. Yurt dışından size özel korunaklı ve hijyenik pıt pıt ambalaj sistemleri ithal etdikAyrıca son model araçlarla yola çıkarak, ev eşyanızın şehir içinde ve şehirler arasında sorunsuz taşınmasını sağlıyoruz. Yetmedi daha ayrıca yurt dışından ithal ev taşıma asansörlerimizle size sorunsuz taşıma keyfi sunuyoruz. Her kata çıkabilen taşıma asansörlerimizle nakliye sektöründe sınırları zorluyoruz.

Karşıyaka’da yapılan her iyi ev taşıma hizmetinin bir ödülü olduğunu sektöre girmeden kavradık. İyi ve sorunsuz evden eve nakliye hizmeti sunarak insaların kalplerinde taht kurduk. Karşıyaka’da insalara sorunsuz hizmet sunarak referans ağımızı genişletdik. Bugün karşıyaka bölgesinde en iyi ve güvenilir firma kim dediğinizda rahatlıkla herkes Atasun evden eve nakliyat firması der. Karşıyaka şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işleriniz için size özel müşteri temsilcisi ayarlanır. Ekpertiz karşıyaka’da bulunan ev eşyanızı inceler ve size nasıl talınacağı ve maliyeti hakkında bilgi sunar. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak, sözleşmede belirtilen gün ve saatde adresinizde olur. Nakliye günü ambalaj mahzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kuralabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur. Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profosyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar.

Karşıyaka’ ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizi uygun firma olarak bizi tercih etmeniz için çok sebebiniz var. Aşağıda sizde detaylı olarak Atasun evden eve nakliye firmasını seçmeniz detaylı olarak anlatılmışdır. Sizde firmamızın çalışma prensipleri ve ilkeleri hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

 

 

FİRMAMIZIN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ:

İtinalı ve kaliteli ev taşıma ve nakliye hizmeti iş ayrımı yapılmadan herkese uygulanır.

Zaman kavramanı değer veren Atasun nakliye firması, kendi zamanı değerli olduğundan müşterinin zamanınada değer verir. Müşterisine söz verdiği saat ve günde adresinde olur.

Karşıyaka’da evden eve nakliyat ve diğer nakliye işleriniz Atasun nakliyat logolu araçlarla yapılır.

Atasun nakliye firması karşıyaka’da taşıma kalitesine daima yüksek çıtada tutar. En iyi taşımacılık hizmeti sergileyebilmek için tüm imkanlarını seferber eder.

Sorunsuz evden eve nakliyat sloganıyla büyüyen Atasun nakliyat firması, taşıma esnasında kendisinden oluşan tüm zarar ve ziyanı zamanında karşılar.

Kendi bünyesinde yetiştirdiği güler yüzlü, güvenilir ve uzman personenllerle taşıma yapar.

Taşıma personellerimiz tek tip firma kıyafetleri ile size hizmet sunar.

Gelişmeye ve kendini yenilemeye dikkat eden Atasun evden eve nakliyat firması,  tüm teknoojik yenilikleri takip ederek bünyesine ekler. son model araçlar ve her kata çıkabilen ev taşıma asansörleriyle hizmet sunar.

Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan firmamız, Taşıma günü oluşacak tüm sorunları önceden düşünür ve çözer. Taşıma esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözebilecek ekip ve ekipmana sahipdir.

Ev veya ofis eşyalarınız uzman ekspertizler tarafından incelenir ve yapabileceği işin sözünü ve garantisini sözleşmede belirtir. Nakliye günü verdiği sözden fazlasını yapar ve eksiğini yapmaz.

Atasun ev taşıma firması size taşıma elamanlarıyla muhatap etmez. Tüm taşıma işlerinizde üst düzey yöneticilerle iş takibiniz yapılır.

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti alan herkese gizililik ilkesi uygulanır. Şartlar ne olursa olsun bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Firmanın taşıma personelleri sizin kişisel durumlarınızla ilgilenmez. Ev taşıma günü müşterinin özel sorunlarıyla ilgili aşayalıyıcı tutum içine girmez giremez. Evden eve nakliye hizmetini saygı çerçevesinde devam ettirir.

Evden eve nakliyat firmamız sizin tüm taşıma haklarınıza saygı duyar. Nakliye ile ilgili tüm hak ve kullanımlarınızı korur. Sorunsuz şekilde hizmet almanız için titiz bir çalışma yapar.

 

 

Saygı ve sevgilerle

Atasun Nakliyat