27 Şubat 2018
Category:
Genel
Comments: 0

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırma

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLANDIRMA

Karşıyaka Nakliyat Ücreti ve İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırma işlemi için evinizi ücretsiz ekspertiz ziyaret eder ve eşyanızın miktarı, iki evin mesafesi, personel sayısı ve asansörlü ev taşımacılık hizmetine göre nakliyat ücreti belirlenir. Sizde en yakın ücretsiz ekspertiz elemanımızı evinize veya iş yerinize davet ederek, taşıma maliyeti hakkında net rakamı alabilirsiniz.

İzmir ev taşıma fiyatları hakkında insanlarımız çok bilgisiz ve ilgisiz bir durumdadır. Bununda sebebi, insanların her gün ev nakliye hizmeti almaması vardır. Bizde bundan dolayı herkesin işini rahat ve sıkıntısız yapması için belirli aralıklarda kampanyalar ve sezon sonu indirimleri gibi avantajlı nakliye iskontoları uygulamaktayız.

Ne zaman ve nereye taşınacağınız belli olduğu gibi hemen bizi arayın. Bizim gelip yerinizi ziyaret etmemiz ile her şey çok farklı ve değişik bir noktaya gelir. Bizimle ücretsiz keşif yapmanız ile neler değişir hep birlikte görelim:

 • Eşyanız incelenerek, en ucuz taşıma maliyeti çıkar.
 • Ekstra nakliye bedeli olacak hiç bir rakam size yansımaz.
 • Kurulacak nakliye asansörlerinin teleskopik, kurmalı veya hidrolik mi? Diye belirlenir.
 • Mesafeye göre uygun bakımlı araç gelir.
 • Eşyanın boyutuna uygun araç ayarlanır.
 • İşçilerin sayısı ve çalışma süresi belirlenir.
 • Ambalajlamada kullanılacak malzeme ortaya çıkar.
 • Sabit İzmir evden eve nakliyat fiyatlandırma olur.

İzmir evden eve nakliyat fiyatlandırma

Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları

Aslında insanlarda çok büyük bir yanlış anlaşılmadan dolayı; İzmir nakliyat firması seçerken, yanlış yapma ve asansörsüz taşınarak daha ucuz taşınacak algısı vardır. Bu doğru değildir. Bu işlem yerine ve eşyanın taşınma zorluğuna göre çok değişir. Bazen asansörlü ev taşıma ücretleri alan kişiler normal eşya taşımasına göre çok uygun olduğunu söyler. Bunun sebebi aşağıda yazılıdır.

 1. Ekip sayısı azaldığından maliyet azalır.
 2. Zaman  olarak daha kısa sürede biter.
 3. Elamanlar daha az yorulduğu için performans artar.

Uygun İzmir evden eve nakliyat fiyatlandırma işlemi olması için, kurumsal ve tanınmış nakliye şirketlerinin en iyi ücretsiz keşif elamanları ile inceleme yaptırın. Bunun için en doğru iş firmamızın iletişim sayfasındaki Karşıyaka nakliyat telefonlarını arayarak, randevu veya rezervasyon oluşturmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir