Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat kalitesinden hiç bir şekilde ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak, en iyi nakliye firması olmayı başardık. İş yeri ve ev taşıma işlerinizde; sizlere her türlü gerekli olan ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve temiz ev taşıma hizmetini uzman ekipler ile sunduk. İzmir’de en çok önerilen ve tavsiye edilen, Atasun evden eve eşya taşıma firmasının farkını sizde aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz;

  • Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz ile %100 hasar garantili ev nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz.
  • Çağın en büyük ve gerekli olan yeniliklerinden biri olan asansör sistemi ile İzmir’de yüksek katlara asansörlü ev taşıyoruz.
  • Çekirdek kadrodan yetişen uzman marangozlarımız ile tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın sistemli olarak sökülür, korunaklı ve temiz bir şekilde sarılır. İkinci yerinizde ise, hayal ettiğiniz ev düzenine göre kurulum ve dizayn yapılır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmanın tek yolu vardır. İzmir ve Ege bölgesinde tanınmış ve güvenilir evden eve taşıma firması ile çalışmaktır. Korsan veya merdiven altı firmaların, düşük taşıma ücretlerine aldanarak, mağdur olmayın. Her gün on binlerce insanın ev taşırken; kavga ettiğini, eşyasının çalındığını ve ev eşyasının yolda kaldığını sakın unutmayın. Özellikle şehirler arası nakliyat işlerinde günlerce yolda eşyası perişan olan sayısı bilinmeyen mağduriyetlerin varlığını hepimiz duyuyoruz.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

 Evden eve nakliye firmaları arasında tercih yaparken; referansları yüksek, tanınmış, güvenilir ve misyon sahibi olan kurumsal taşıma şirketlerini seçmek gerekir. Yapılan tüm kamu oyu araştırma sonuçlarına göre, Atasun nakliye firması % 93 oranında müşteri memnuniyeti sağlayan tek taşıma firması olarak zirveye oturmasındaki sebepler aşağıdadır:

  1. İzmir ve Karşıyaka evden eve nakliyat işlerinizde; işin başına ekip başları ve onları kontrol eden yöneticiler yollar.
  2. Hijyene dayalı ev taşıma hizmeti ile sağlıklı ve güvenli olarak eşyanızın taşınması sağlanarak, gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlıyoruz.
  3. Süspansiyonlu ve kapalı kasa Karşıyaka evden eve nakliyat kamyonlarıyla eşyanızın sarsılmadan ve kırılmadan taşınmasını konforlu araçlarımız ile yapıyoruz.