21 Mayıs 2017
Category:
Genel
Comments: 0

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Burdur evden eve nakliyat ve İndirimli Taşıma hizmeti ile kalplerde yer edinen, en iyi Karşıyaka şehirler arası ev taşıma firması ile sizde taşının. Maliyet ne olursa olsun kalite bizde aynıdır. Değişmeyen iş ahlakımız ve kalitemiz ile sizleri nasıl kazandıysak, bu ilkeli duruşumuzla sizin yanınızda durmaya devam ederek en iyi taşıma şirketi olmayı sürdüreceğiz. Bizimle çalışmak insanlar için ayrı bir zevk ve tutkudur. Bizimle mutsuz olmadan eviniz taşıyan insanların beyanları bize yeter.

 

Günümüzde hız kazanan küreselleşmenin de tetiklemesiyle son zamanlarda evden eve taşıma işlerinde artışlar görülmektedir.  Gün geçtikçe hızlanan hayat temposuna ayak uydurmaya çalışan bireyler, yorucu ve stresli evden eve nakliyat süreçlerinde kendilerine yardımcı olacak bir firmayla çalışmayı tercih etmeye başlamışlardır. Bu durumdan istifade ederek taşımacılık sektöründeki firmaların sayısının artmasına katkıda bulunan birçok taşımacılık firması kurulmuştur. Bu ev nakliyat firmalarının çoğu merdiven altı iş gören korsan taşımacılık firmalarıdır ve verdikleri kalitesiz hizmet yüzünden sektörün itibarını yerle bir etmektedirler. Kaliteli ve profesyonel taşımacılık firması arayışınızda Atasun Nakliyat sizin için en doğru Karşıyaka Burdur şehirler arası nakliyat
firması seçeneği olacaktır.

Her şey dahil uygulaması dahilinde çalışan firmamız, kendisiyle kontrat imzaladığınız andan itibaren; size güvenli ve stressiz bir Burdur evden eve nakliyat işlemi yaşatmak için gerekli çalışmalara başlar. Taşınma süreciniz şu aşamalardan oluşur: Yaptığınız araştırmalar sonucu taşıma işleriniz için firmamıza denk gelip bizimle iletişime geçtiğinizi varsayalım. Karşıyaka Burdur nakliyat firmamız ekspertiz uzmanlarını size yönlendirip teferruatlı bir araştırma niteliğindeki ücretsiz ekspertiz hizmetini uygular. Eşyalarınızın ebatları, binanızın özellikleri, taşıma yapılacak uzaklık gibi noktalar baz alınarak araştırma yapılır. Böylelikle elde edilen veriler rehberliğinde firmamız size özel bir fiyat teklifi hazırlar ve sunar. Teklifimizi kabul edip kontratımızı imzaladığınız takdirde eşyalarınız firmamızın sigorta kapsamına alınır. Bunun akabinde taşınmadan kısa süre önce eşyalarınız birer birer özenle sarılıp hazırlanır. Burdur evden eve nakliyat günü ise yeni adresinize, sorunsuz emniyetli ve hızlı şekilde ulaştırılıp teslim edilir.

Şehirler Arası İzmir Karşıyaka Burdur evden Eve Nakliyat

Katlar arası eşya taşıma aşaması, özellikle bel ve omurga rahatsızlıkları başta olmak üzere çeşitli sağlık problemlerinden muzdarip kişiler için çok daha çetin bir süreçtir. Bu durum, yılların getirdiği deneyimle hareket eden Burdur evden eve nakliyat firmamızın önceden düşünüp tedbir aldığı durumlardan biridir. Firmamız, bu sorunu atlatmak adına yurt dışından kolayca monte edilebilen ve her kata erişen, en gelişmiş teknolojik özelliklerle bezeli özel asansörler getirtmiştir. Bu asansörler sayesinde müşterilerine Karşıyaka Burdur asansörlü ev taşıma hizmeti sağlamaktadır. Taşınma esnasında başınıza gelebilecek kaza ve sakatlanmalar önlenebildiği gibi, elverişsiz ve dar alanlarda eşya taşınması yüzünden vuku bulabilecek; eşya hasarları da önlenebilmektedir.

Burdur evden eve nakliyat
Bazılarını kendinizle özdeşleştirecek kadar çok sevdiğiniz, canınızın yongası eşyalarınıza ne kadar değer verdiğinizin farkındayız. Ve nakliye sürecinde eşyalarınızın başına bir hal gelmesinden ne kadar endişelendiğinizi çok iyi biliyoruz. Taşınma esnasında oluşan terslikler, eşya hasarı ve kaybıyla ilintili kötü senaryolar yaşayan pek çok kişi olduğu için bu endişenize hak veriyoruz. İşte tam da bu sebepten dolayı; Atasun Nakliyat olarak Karşıyaka Burdur sigortalı evden eve nakliyat uygulamasını hizmetinize sunuyoruz. Eşyalarınızı sigorta güvencesine alarak hem eşyalarınızı, hem de bizden memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz. Kırıldı, kayboldu, başka adrese yollandı gibi kaygılara düşmeden stressiz ve rahat bir taşınma süreci deneyimleyeceğinizi vaat ediyoruz. Bilmelisiniz ki temel ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş Burdur evden eve nakliyat firmamız için; müşteriye verilen her vaat, arkasında her daim durulup gerçekleştirilecek bir vaattir.

Firmamız, sektördeki çoğu firmanın aksine müşterilerine sabit fiyatlar vermek yerine müşterilerinin ihtiyaç ve özelliklerine göre Karşıyaka Burdur ev taşıma fiyatlandırması yapmaktadır. Ücretsiz olarak verdiği ekspertiz servisi sonucunda elde ettiği bulgulardan hareketle Karşıyaka Burdur ev taşıma fiyatları teklifi hazırlamaktadır. “Her şey dahil nakliyat” uygulaması dahilinde faaliyet gösteren firmamız, kendisiyle kontak kurduğunuz anda süreci başlatır.

En ucuz ve Kaliteli Burdur Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Firmamızla iletişime geçtiğinizde bina özellikleri, eşya boyutu ve mesafe uzunluğundan hareketle ekspertiz yaptırıp ona göre fiyat çıkarır ve size sunar.Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz ve karşılıklı sözleşme imzaladığımız takdirde taşınacak eşyalar kağıt üzerinde garantiye alınır. Burdur evden eve nakliyat firmamız tarafından her türlü bir hasar ve kayıp vakasına karşı sigorta güvencesi altına alınır. Bize belirttiğiniz taşınma tarihine günler kala eşyalarınız hasar görmesinler diye hummalı bir çalışmayla ambalajlanıp taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalarınız Burdur evden eve nakliyat gününde tam da size söz verilen saatte yeni adresinize hiçbir sorun çıkmadan hızlıca ve güvenli olarak ulaştırılıp size teslim edilir.

Uygun Karşıyaka ev taşıma hizmeti almak ne kadar kolay ise Burdur’da ev nakliye hizmeti de o kadar kolaydır. Peki sadece fiyat mı önemlidir? Tabi ki hayır. Gerek Burdur şehirler arası evden eve nakliye, gerekse şehir içi evden eve nakliyat hizmeti fiyatı ile doğru orantılı değildir. Bazı müşterilerimiz bu yanılgıya düşerek günü geldiğinde ”çıra gibi yanma” diye tabir edilen duruma giriyorlar. Rahat ve konforlu bir asansörlü ev taşıma hizmeti için çok yüksek fiyatlar vermenize gerek yoktur. Doğru firmaya olması gereken rakamlara ofis taşımanızı da, ev taşımanızı da yaptırmanız pekala mümkün.

Soru: Bolu’dan Rize’ye gidecek ev eşyalarımın paketlemesi nasıl yapılmaktadır?

Cevap: Evden eve nakliye hizmetinde ambalajlama sarılacak eşyaya göre değişiklik göstermektedir.Yatak, koltuk ve bun benzer yıkanması mümkün olmayan parçalar önce sanayi tipi streç ile sarılarak, ardından patpat malzeme ile ambalajlanır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız da aynı şekilde; koruma özelliği yüksek olan çift taraflı ithal olarak temin ettiğimiz patpat malzemeler ile sarılarak taşınmaktadır. Bolu ambalajlı evden eve nakliyat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir