İzmir Karşıyaka Ev ve Ofis Eşyası Ambalajlama ve Paketleme

İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında karşıyaka’da en iyi ambalaj ve paketleme hizmetini size Atasun ev taşıma firması sunar. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi işlerinizde eşyalarınızın paketlenmesi hijyenik ve  korunaklı ambalajlama mahzemeleriyle yapılır. Nakliye ve evden eve nakliyat hizmeti çok farklıdır. Nakliye işi araçla ve ekipmanla yapılan iştir. Fakat ev taşıma ve ofis taşıma estetik bir işdir. Arzu ettiğiniz en iyi ambalajlama ve mobilya demonte monte hizmeti bizde. Karşıyaka nakliyat firmaları arasında tercihiniz, size en iyi evden eve nakliye hizmeti sunan Atasun nakliyat şirketinde olsun. Çünkü Atasun ev taşıma firması karşıyaka ve tüm izmir’de hijyenik ve korunaklı taşıma yapar.

Karşıyaka Evden eve nakliye ve ofis taşımalarınızda tüm beyaz eşyalarınız ve moblyalarınız demonte edilir ve hijyenik korunaklı pıt pıt ambalajlar ile sarılır. İkinci yerde ise bunların demontesi ve montesi uzman ekipler ve marangozlar tarafından yapılır. Ufak ve kırılacak ev ve ofis eşyalarınız özel sarma mahzemelerle paketlenir ve kolilenir. Eşyalarınız nerden alındığı koli ve paketler üzerine yazılarak, ikinci evinizde rahatça yerleşmesi sağlanır. Karşıyaka’da şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınızda, hijyenik ve korunaklı ambalajlama sistemi kullanan Atasun evden eve nakliyat firmasını aramanız yeterlidir. Sİze özel ve uzman ekiplerle demonte ve monte hizmeti veriyoruz. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı hijyenik ve korunaklı şekilde paketliyoruz. Evden eve nakliyat karşıyaka’da alırken paketleme nasıl olur diye bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda size özel bilgilerimizi tek tek okuyarak net bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

 

KIYAFETLERİN AMBALAJLANMASI VE TAŞINMASI

 

 • Takım Elbise ve Ütülü Kıyafetlerin Taşınması: 

Taşıma işlerinizde, ütülü kıyafetleriniz ve takım elbise türü tüm giyim eşyarınız portatif gardolaplara yerleştirilirek çizilmeden taşınması sağlanır. Yeni yerinizde gardopllarınız kurulduğu gibi kıyafetleriniz yerine asılır.

 

 • Ütüsüz Kıyafetlerin Taşınması:

Nakliye hizmeti sırasında evinizde bulunan ütüsüz kıyafetleriniz düzenli şekilde hijyenik koli ve elbise poşetlerine yerleştirlir.

 

Evden Eve Taşınmada Mobilyalarınızın Ambalajlanıp Monte ve Demontesi

 

 • Gardırop Ambalajlanması De-monte ve Montelenmesi

Evden eve taşınma esnasında evinizin gardıropları profesyonel marangoz bilgisi olan çalışanlarımız tarafınca demontesi yapılır. Titiz ve temiz şekilde ambalajlanır, taşınılacağı adreste ise montesi ve dizaynı yapılır.

 

 • Koltuk Takımlarının Evden Eve Taşınmada Paketlenip Taşınması:

Evden eve nakliyat işiniz yapılırken; koltuk takımlarınızın kol kısımları çıkarılır, ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır. İkinci adreste tekrardan montelenir ve dizaynı yapılır.

şekilde ambalajlanır.İkince adresde ise yerlerine konur.

 

 • Sandalyelerin Evden Eve Nakliyesi Ve Ambalajlanması:

Ev taşıma sırasında evdeki sandalyeler korunaklı bir şekilde paketlenip hasar görmeden taşınması sağlanır.

 

 • Ev Taşımada Yemek Masası Demontesi Ve Nakliyesi:

Evden eve nakliyat yapılırken taşıma yapılacak evde bulunan yemek masası demonte ediliyorsa marangoz tarafından demontesi yapılır ve paketlenerek taşınır. Gideceği adreste de montesi yapılır ve istediğiniz yere konumlandırılır.

 

 • Evden Eve Nakliyatda Yatakların Taşınması Ve Paketlenmesi:

Evden eve taşıma yapılırken yataklarınız streçle sarılır ve kirlenmeden sorunsuz bir taşıma sağlanır.

 

 • Ev Taşımada Vitrin Demontesi ve Paketlenerek Taşınması:

Ev taşıma esnasında vitsinlerinizin demonte edilmesi gerekiyorsa edilerek ambalajlanarak taşınır.

 

 • Komodin Ambalajlanması ve Taşınması

Evden eve nakliyat işleriniz yapılırken komodinleriniz özenle ambalajlanıp gidileceği adrese teslim edilir.

 

 • Evden Eve Taşımada Aynalı Şifonyer Ambalajlanması, Demontesi ve Taşınması:

Taşınma sırasında aynalı şifonyer demonte edilip paketlenerek taşınır. Gideceği adreste de takrardan monte ve yerleştirmesi yapılır.

 

 • Taşınmada Konsolun Ambalajlanması Demontesi ve Montesi:

Konsol demonte edilmeden taşınması mümkünse o şekilde ambalajlanarak taşınır. Eğer sökülmesi gerekiyorsa profesyonel marangoz çalışanımız tarafından demonte edilip ambalajlanarak taşınır. Taşınılacak adrestede monte ve dizaynı yapılır.

 

 • Evden Eve Nakliyat Sırasında Bazaların Ambalajlanıp Taşınması:

Taşınma sırasında evde bulunan bazalar sökülür ve hasar görmemesi için özel pıtpıt malzemeyle ambalajlanarak taşınır. Gidilecek adreste tekrardan monte ve dizaynı yapılır.

 

 • Ev Taşımada Yatak Montesi Demontesi Ve Taşınması:

Evden eve taşıma yapılmadan önce evinizdeki yatak başlışı sökülür parçalar ambalajlanır ve taşımanın yapılacağı adresde de montesi ve yerleştirmesi isteğinize göre yapılır.

 

 • Portmanto Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Ev taşımada evde bulunan portmanto demonte edilerek paketlenir. Taşınacağı adreste de montesi yapılır ve istediğiniz yere kurulur.

 

 • Ev Taşımada Banyo Dolabı Taşınması ve Ambalajlanması:

Evden eve nakliyat sırasında banyonuzdaki portatif dolabınız boşaltılıp ambalajlanarak taşınmaya ahzır hale getirilir. Taşınılan adreste de yerine yerleştirilir.

 

 • Evden Eve Nakliyede Mutfak Dolabı Ambalajlanarak Taşınması:

Ev taşımada mutfakta potatif dolabınız varsa içleri boşaltılır ve ambalajlanması yapılır. Gidilecek adreste de tekrardan mutfağınıza yerleştirilir.

 

 • Yaşam Ünitesi Demontesi, Ambalajlanmsı ve Montesi

Evden eve nakliye yapılırken duvara sabit olmayan yaşam üniteniz demonte edilir ve ambalajlanır. Gidilecek adresde ise yaşam ünitesinin montesi ve dizaynı yapılır.

 

 • Evden Eve Nakliyatda Çalışma Masası Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi

Ofis taşıma, ev taşıma işleriniz de çalışma masanız da demonte edilir ve özenle ambalajlanarak taşınır. Taşınılan adreste tekrar monte edilir.

 

 • Ev Taşımada Sehpa ve FiskolarınTaşınması

Evden eve taşıma işlerinizde evinizdeki sehpa ve fiskos masalarınız açıkta bir yer kalmayacak şekilde ambalaplanarak taşınır. Taşınılan adresde de yerlerine yerleştirilir.

 

 • Evrak Dolaplarının Demontesi, Ambalajlanmsı ve Montesi

Ofis taşıma veya ev taşımada evrak dolabınızın içerisindekiler düzenli bir şekilde depolanır ve boş hale getirilen evrak dolaplarınız ambalajlanarak taşınma işi gerçekleştirilir. Gidecegi adreste de montelenerek yerleştirilir.

 

 • Evden Eve Nakliyat Cd Dolabı Ambalajlanması Ve Taşınması:

Ev taşıma da cd dolabınızın içi boşaltılarak demontesş yapılır ambalajlanır ve taşıma gerçekleştirilir. Gidilecek adreste de tekrardan montelenir.

 

 

BEYAZ EŞYALARIN DEMONTESİ, AMBALAJLANMASI VE MONTESİ

 

 • Çamaşır Makinesi Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve taşıma sırasında evinizdeki çamaşır makinesinin demontesi yapılır ve özenle ambalajlanarak taşıma işi başlatılır. Taşınmanın yapılacağı adreste makinanızın tekrar montesi yapılarak yerleştirilir.

 

 • Bulaşık Makinesi Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve nakliye esnasında evinizdeki bulaşık makinesi demonte yapılarak korunaklı şekilde ambaajlanır. İkinci adreste tekrardan montesi ve yerleştirmesi yapılır.

 

 • Klima Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve nakliyat işlerinde klimanın sökümünü tarafımızca yapılmaz. Sökümü yapılmış olan klimanın ambalajlanması ve taşınma işlemi yapılır.

 

 • Migro Dalga Fırın Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve taşıma işlerinizde evde bulunan mikro dalga fırın ambalajlanması ve taşınması yapılır.

 

Ev taşımada fırınınız tüpten ayrılarak ambalajlanır ve taşıması yapılır. ikinci adresde ise bağlantıları yapılır.

 

 • Set Üstü Ocak Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Ev nakliye işlerinizde set üstü ocaklar sökülür ve ambalajlanır.İkinci adresde ise bağlantısı yapılır.

 

Şofben Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve nakliye işlerinde firmamız duvara monteli matkap gerektiren işler yapmaz. Şofben demontesi ve montesini ek ücret karşılığı yapar.

 

 • Süpürge Makinesi Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve taşıma işlerinde evinizdeki elektirikli süpürgeleriniz kendi kutusunda taşınır. Eğer yoksa özel malzemeyle sarılarak kutulanır ve taşınır.

 

 • Uydu Demontesi, Ambalajlanması ve Montesi:

Evden eve nakliyat işlerinizde uydu demontesi ve montesi yapılmaz. Demontesi yapılmış uydunun ambalajlanması ve taşınması yapılır.

 

 

KIRILACAK VE UFAK EŞYALARIN PAKETLENMESİ VE KOLİLENMESİ

 

 • Kitapların Paketlenmesi ve Kolilenmesi:

Ofis taşıması veya ev taşıması yapılırken kitaplarınız düzenli bir şekilde sıralanarak kolilenir. Taşınılacak adreste ise yerlerine yerleştirilir.

 

 • Bardak Takımlarının Sarılması ve Paketlenmesi

Ev taşımasında mutfak eşyalarınızın kutuları var ise sarılarak kendi kutularına koyulur. Yoksa özel malzemelerle sarılır ve kolilenir. İkinci adreste ise boşaltılır.

 

 • Perde ve Perde Kornişlerinin Sökümü ve Takımı

Evden eve taşıma ve ofis taşıma işlerinizde duvara monteli perde ve abajurların söküm ve takımı yapılmaz.Normal perde ise yerinden çıkartılar.Firmamız korniş söküm ve takımı yapmaz.

 

 • Çiçeklerin Taşınması:

Evden eve nakliyat ve ofis taşımasında çiçek taşınması yapılmamaktadır. Az sayıda olan çiçekleriniz taşınabilir fakat yogun olarak çiçek taşıması yapılmamaktadır.

 

 • Fincan Takımlarının  Paketlenmesi ve Kolilemesi

Evden eve nakliye  ve ofis taşıma işlerinizde, fincan takımlarınızın kendi kutuları yoksa özel malzemeyle sarılır ve kolilenerek taşınır.

 

 • Tabak ve Tabak Takımlarının Paketlenmesi ve Kolilenmesi:

Evden eve nakliyat işlerinizde tabak takımlarınız özel ve hijyenik ambalaj malzemesiyle sarılır ve hasar görmeyecek sekilde kolilenerek taşınır.

 

 • Vazoların Sarılması ve Paketlenmesi:

Evden eve taşıma işlerinizde vazolarınız kırılmayacak hasar görmeyecek şekilde korunaklı malzemeyle sarılarak taşınır.

 

 • Resim ve Çerçevelerin Sarılması ve Paketlenmesi

Ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde hasar görmesini engellemek için resimleriniz ve çerçveleri özenle sarılarak taşınır.

 

 • Çatal ve  Kaşıkların Paketlenmesi ve Kolilenmesi

Evden eve nakliyat işlerinizde ve ofis taşıma işlerinizde çatal ve kaşıklarınız hijyenik sarma mahzemeleriyle sarılır ve kolilenir.

 

 • Kavanozların Sarılıp Paketlenmesi ve Kolilenmesi

Ev nakliye işlerinizde evde bulunan boş kavanozlarınız hijyenik malzemeyle ambalajlanarak kolilenir. Taşıma esnasında hasar olmayacağı şekilde taşınır.

 

 • Baharatlıkların Sarılıp Paketlenmesi ve Kolilenmesi

Ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde mutfakta bulunan baharatlıklarınız hijyenik malzemeyle sarılır ve kolilenir.

 

 • Yapma Çiçeklerin Paketlenip Taşınması

Evden eve taşıma ve ofis taşıma işlerinizde yapma çiçekleriniz ambalajlanarak taşınır. Saksıdaki kumdan firma sorumlu degildir.